Παρασκευή, 01 Ιουλίου 2022

ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

Δευτέρα, 17 Ιανουαρίου 2022 17:45 Γράφτηκε από

Δείτε το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 22 και 23 Ιανουαρίου  σε όλες τις κατηγορίες των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΗ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(17η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1. ΠΑΝΟΜ - ΜΙΝΩΙΚΗ ΜΑΛΙΩΝ Σάββατο 22/01/22 15:00    
2. ΒΟΝΗ - Ε.Γ.Ο.Η ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Σάββατο 22/01/22 15:00    
3. ΡΩΜΑΝΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΕΛΙΑΣ Σάββατο 22/01/22 15:00    
4. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 23/01/22 15:00    
5. ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΕΓΟΗ Κυριακή 23/01/22 15:00    
6. ΜΟΙΡΕΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 23/01/22 15:00    
7. ΑΣΙΤΕΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΑΣΙΤΩΝ Κυριακή 23/01/22 15:00    
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΜΟΧΟΣ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 22/01/22 15:00    
9. ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΔΩΡΙΕΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 22/01/22 15:00    
10. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 22/01/22 15:00    
11. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 23/01/22 15:00    
12. ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 23/01/22 18:30    
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13. ΟΦΑΜ - ΑΣΗΜΙ ΕΓΟΗ Σάββατο 22/01/22 15:00    
14. ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 23/01/22 15:00    
15. ΡΟΥΒΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 23/01/22 15:00    
16. ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ Κυριακή 23/01/22 15:00    
17. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 23/01/22 15:00    
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18. ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΠΟΑ Σάββατο 22/01/22 15:00    
19. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 22/01/22 18:30    
20. ΔΙΑΣ - ΓΑΡΙΠΑ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Κυριακή 23/01/22 11:30    
21. ΕΛΠΙΔΕΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΕΓΟΗ Κυριακή 23/01/22 11:30    
22. ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΠΟΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 23/01/22 11:30    
23. ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 23/01/22 11:30    
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24. ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΖΑΡΟΣ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 23/01/22 11:30    
25. ΔΑΦΝΕΣ - ΡΑΥΚΟΣ ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 23/01/22 11:30    
26. ΡΟΔΙΑ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 23/01/22 11:30    
27. ΚΟΡΑΚΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΠΟΜΠΙΑΣ Κυριακή 23/01/22 15:00    
28. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΓΟΡΤΥΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 23/01/22 15:00    
29. ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 23/01/22 18:30  
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Σχετικά Άρθρα

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

 

Στοιχεία Επικοινωνίας

Ειδησεογραφικό Τμήμα  info@prismanews.gr  

Αθλητικό Τμήμα  info@prismasport.gr 

Τμήμα Πωλήσεων  marketing@prismanews.gr  

 

Search