Σάββατο, 02 Ιουλίου 2022

Οι διαιτητές του Σ/Κ στα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ

Παρασκευή, 28 Ιανουαρίου 2022 15:14 Γράφτηκε από

Τους διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου στα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ (29-30/1) όρισε η Επιτροπή Διαιτησίας της Ένωσης.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(18η αγωνιστική)

  1. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΣΙΤΕΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 29/01/22 15:00 Κλαμπατσέας Χ., Σαμιωτάκης Ε., Γαρεφαλάκης Κ.
  2. ΜΙΝΩΙΚΗ - ΒΟΝΗ ΚΑΛΕΣΩΝ Σάββατο 29/01/22 15:30 Βισκαδούρος Μ., Σφακιανάκης Δ., Βισκαδούρος Α.
  3. ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΕΓΟΗ Κυριακή 30/01/22 15:00 Δασκαλάκης Α., Τζώρτζογλου Φ., Μασέλη Φ.
  4. Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΜΟΙΡΕΣ ΕΛΙΑΣ Κυριακή 30/01/22 15:00 Μανδαλενάκης Ε., Μάτσας Κ., Δρακουλάκης Κ.
  5. ΔΑΜΑΣΤΑ - ΠΑΝΟΜ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κυριακή 30/01/22 15:00 Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε., Ρεμεδιάκης Γ.
  6. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΡΩΜΑΝΟΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 30/01/22 15:00 Πατεμτζής Γ., Μαυρουδής Δ., Μαυραντωνάκης Α.
  7. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Ε.Γ.Ο.Η ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 30/01/22 15:00 Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Φ., Δρακωνάκης Ε.

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

  1. ΛΙΝΤΟ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 29/01/22 15:00 Δρακωνάκης Ε., Μανδαλενάκης Ε., Βασιλάκης Α.
  2. ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 29/01/22 15:00 Μαυρουδής Δ., Μπλαβάκης Ε., Σαρόγλου Ε.
  3. ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 30/01/22 12:00 Μαστορίδης Δ., Περτσελάκης Γ., Ζουρμπάκης Α.
  4. ΔΩΡΙΕΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Κυριακή 30/01/22 15:00 Μπαλίδης Α., Κατσογιάννης Η., Μπιτζιλη Μ.
  5. ΜΟΧΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΧΟΥ Κυριακή 30/01/22 15:00 Σαμιωτάκης Ε., Μαζοκοπάκης Ζ., Κανταρτζόγλου Δ.

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

  1. ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΒΟΡΡΩΝ Σάββατο 29/01/22 15:00 Δασκαλάκης Ι., Μανιώτης Δ., Μασέλη Φ.
  2. ΑΣΗΜΙ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΣΗΜΙΟΥ Σάββατο 29/01/22 15:00 Παπαδάκης Φ., Κυριακόπουλος Κ., Φανουράκη Μ.
  3. Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Κυριακή 30/01/22 15:00 Γαρεφαλάκης Κ., Σταυράκης Γ., Ανδριανάκης Ι.
  4. ΤΥΛΙΣΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 30/01/22 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Σκρεπετός Σ., Σκριτζοβάλης Β.
  5. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΟΦΑΜ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 30/01/22 18:30

Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

  1. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Σάββατο 29/01/22 15:00 Μπιμπάκης Α., Τζώρτζογλου Φ., Πετούσης Ι.
  2. Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΓΟΗ Σάββατο 29/01/22 15:00 Κανταρτζόγλου Δ., Ζαφείρης Α., Τζατζαράκης Δ.
  3. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΕΛΙΑΣ Σάββατο 29/01/22 15:00 Κατσογιάννης Η., Δασκαλάκης Α., Ψαλιδάκης Ά.
  4. ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 29/01/22 15:00 Σκρεπετός Σ., Κρασαγάκης Χ., Τσαμπουράκης Γ.
  5. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΑΡΙΠΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 30/01/22 15:00 Περτσελάκης Γ., Μαστορίδης Δ., Ζουρμπάκης Α.
  6. ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΔΙΑΣ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 30/01/22 18:30 Σταυράκης Γ., Πετρίδης Ι., Καλαϊτζής Γ.


Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

  1. ΡΑΥΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 29/01/22 15:00 Χαραλαμπάκης Ε., Ρεμεδιάκης Γ., Καλαϊτζής Γ.
  2. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 30/01/22 11:30 Βασιλάκης Α., Θέμελη Π., Τζατζαράκης Δ.
  3. ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΔΑΦΝΕΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 30/01/22 11:30 Σκρεπετός Σ., Βασάκης Γ. Ε., Σκριτζοβάλης Β.
  4. ΚΑΝΑΡΙΑ - ΓΟΡΤΥΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 30/01/22 11:30 Μάτσας Κ., Κωνσταντάκη Μ., Μπαλίδης Α.
  5. ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΚΟΡΑΚΑΣ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 30/01/22 15:00 Ξυπάκης Γ., Κυριακίδης Ρ., Παρασύρης Γ.
  6. ΖΑΡΟΣ - ΡΟΔΙΑ ΖΑΡΟΥ Κυριακή 30/01/22 15:00 Μανιώτης Δ., Φανουράκη Μ., Δερμιτζάκης Ν.
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Σχετικά Άρθρα

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

 

Στοιχεία Επικοινωνίας

Ειδησεογραφικό Τμήμα  info@prismanews.gr  

Αθλητικό Τμήμα  info@prismasport.gr 

Τμήμα Πωλήσεων  marketing@prismanews.gr  

 

Search