Φιλική ισοπαλία 1-1 ανάμεσα στον ΠΟΑτσαλένιου και ΠΑΟΚρουσώνα

Σάββατο, 08 Αυγούστου 2020 20:40 Γράφτηκε από τον
Στιγμιότυπο από τη φιλική αναμέτρηση του ΠΟΑ με τον ΠΑΟΚ. Στιγμιότυπο από τη φιλική αναμέτρηση του ΠΟΑ με τον ΠΑΟΚ.

Αγωνιστική δράση σήμερα για τον ΠΟΑ και τον ΠΑΟΚ μετά από πολλούς μήνες απραξίας!

Στη φιλική αναμέτρηση που έγινε στο Ατσαλένιο οι δύο ομάδες αναδείχτηκαν ισόπαλες 1-1.

Το σκορ άνοιξε στο 23΄για τον ΠΟΑ. Μετά από κεφαλιά, γύρισμα του Μανιαδάκη, ο Καϊμακαμούδης με κοντινό σουτ έστειλε την μπάλα στα δίχτυα (1-0).

Οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν στην εκπνοή του ημιχρόνου. Ο Ανωγειανάκης με απευθείας εκτέλεση φάουλ νίκησε τον Βορύλλα (1-1),

Στο δεύτερο ημίχρονο οι δύο προπονητές χρησιμοποίησαν πολλά νέα παιδιά και έβγαλαν χρήσιμα συμπεράσματα.

ΠΟΑτσαλένιου: Βορύλλας, Αναστασιάδης, Σαμουηλίδης, Νάτος, Πατινιώτης, Κερμενίδης, Γκελοσάνι, Σένκα, Ρουμπάκης, Μανιαδάκης, Καιμακαμούδης.

ΠΑΟΚρουσώνα: Χατζηδάκης, Χατζησεβαστός, Πύλιος, Ξημεράκης, Λουμπάκης, Λιοδάκης, Μόντι, Παπαδιός, Σκούφος, Ανωγειανάκης, Μαραθιανός.

Παίζουμε μπάλα και στο facebook, ακολουθήστε μας!