Τρίτη, 24 Νοεμβρίου 2020

ΕΠΣΗ: Μισή ώρα νωρίτερα οι αγώνες του σαββατοκύριακου - Το πρόγραμμα!

Τρίτη, 20 Οκτωβρίου 2020 11:19 Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου για τα παιχνίδια της ΕΠΣΗ όπου είχαμε μία σημαντική αλλαγή!

Συγκεκριμένα οι αγώνες αντί για 16:00 πάνε μισή ώρα πίσω και θα ξεκινούν στις 15:30!

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ

(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΒΟΝΗ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 24/10/20 15:30
2. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΜΟΙΡΕΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 25/10/20 15:30
3. ΓΟΡΤΥΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 25/10/20 15:30
4. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 25/10/20 15:30
5. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΙΝΩΙΚΗ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 25/10/20 15:30
6. ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 25/10/20 15:30

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος

(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΑ Σάββατο 24/10/20 15:30
8. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΛΙΝΤΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 24/10/20 15:30
9. ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΜΟΧΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 24/10/20 15:30
10. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 25/10/20 11:00
11. ΔΩΡΙΕΑΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Κυριακή 25/10/20 12:00
12. ΔΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 25/10/20 12:00

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος

(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. Ε.Γ.Ο.Η - ΟΦΑΜ ΕΓΟΗ Κυριακή 25/10/20 12:00
14. ΤΥΛΙΣΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 25/10/20 15:30
15. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΣΙΤΕΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 25/10/20 15:30
16. ΡΑΥΚΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 25/10/20 15:30
17. ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΣΗΜΙ ΑΝΩΓΕΙΩΝ Κυριακή 25/10/20 15:30
18. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κυριακή 25/10/20 19:00

Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος

(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 24/10/20 15:30
20. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 24/10/20 15:30
21. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 25/10/20 12:00
22. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 25/10/20 19:00

Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος

(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΚΑΝΑΡΙΑ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 24/10/20 15:30
24. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 24/10/20 15:30
25. Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Κυριακή 25/10/20 12:00
26. ΖΑΡΟΣ - ΔΑΦΝΕΣ ΖΑΡΟΥ Κυριακή 25/10/20 15:30

Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ

(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΙΝΙ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 24/10/20 15:30
28. Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΕΓΟΗ Σάββατο 24/10/20 15:30
29. ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΡΟΔΙΑ ΑΓ. ΔΕΚΑ Σάββατο 24/10/20 15:30
30. ΚΟΡΑΚΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΠΟΜΠΙΑΣ Κυριακή 25/10/20 12:00
31. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 25/10/20 12:00

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Search

Prisma Sport