Τετάρτη, 01 Απριλίου 2020

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου στο τοπικό - Κυριακή όλοι οι αγώνες της Α1 ΕΠΣΗ

Τρίτη, 18 Φεβρουαρίου 2020 19:13 Γράφτηκε από τον
Η φωτογραφία είναι από τον αγώνα Ρωμανός - ΑΕΚ Η φωτογραφία είναι από τον αγώνα Ρωμανός - ΑΕΚ

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στα τοπικά πρωταθλήματα του Ηρακλείου. 

Όλοι οι αγώνες της Α1 ΕΠΣΗ είναι προγραμματισμένοι την Κυριακή ενώ σε Β1 και Β2 ΕΠΣΗ όλα τα ματς είναι Σάββατο. 

Δείτε αναλυτικά:

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Σκοράρουμε για το Χαμόγελο του Παιδιού"
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΔΑΜΑΣΤΑ - ΓΟΡΤΥΣ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κυριακή 23/02/20 15:00
2. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΙΝΩΙΚΗ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 23/02/20 15:00
3. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΠΑΝΟΜ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 23/02/20 15:00
4. ΑΛΜΥΡΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 23/02/20 15:00
5. ΖΑΡΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ ΖΑΡΟΥ Κυριακή 23/02/20 15:00
6. ΜΟΙΡΕΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 23/02/20 15:00
7. ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 23/02/20 15:00
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Δικαίωμα Στη Ζωή"
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΠΗΓΑΣΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:00
9. ΒΟΝΗ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 22/02/20 15:00
10. ΔΙΑΣ - Ε.Γ.Ο.Η ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:00
11. ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΠΟΑ Σάββατο 22/02/20 18:00
12. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΣΙΤΕΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 23/02/20 15:00
13. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΣΗΜΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 23/02/20 15:00
14. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 23/02/20 15:00
15. ΦΑΙΣΤΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ ΒΟΡΡΩΝ Κυριακή 23/02/20 15:00
16. ΔΩΡΙΕΑΣ - ΛΙΝΤΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Κυριακή 23/02/20 15:00
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΕΛΠΙΔΕΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΓΟΗ Σάββατο 22/02/20 15:00
18. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Σάββατο 22/02/20 15:00
19. ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:00
20. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:00
21. ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 22/02/20 15:00
22. ΕΘΝΙΚΟΣ - ΜΟΧΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 22/02/20 15:00
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

24. ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΤΥΛΙΣΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ Σάββατο 22/02/20 15:00
25. ΔΑΦΝΕΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ ΔΑΦΝΩΝ Σάββατο 22/02/20 15:00
26. ΟΦΑΜ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:00
27. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 22/02/20 15:00
28. ΡΑΥΚΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 22/02/20 15:00
29. ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:00
Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΙΝΙ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:00
31. ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 22/02/20 18:00
32. ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΘΕΡΙΣΣΟΣ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 23/02/20 12:00
33. ΡΟΔΙΑ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 23/02/20 12:00
34. ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 23/02/20 15:00

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)