Πέμπτη, 27 Φεβρουαρίου 2020

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα της ΕΠΣΗ

Τετάρτη, 12 Φεβρουαρίου 2020 07:40 Γράφτηκε από τον

Aνακοινώθηκε από την ΕΠΣΗ το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου σε όλες τις κατηγορίες των τοπικών κατηγοριών

Αναλυτικά το πρόγραμμα

 

Προσεχείς Αγώνες
Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Σκοράρουμε για το Χαμόγελο του Παιδιού"
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΛΜΥΡΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:00
2. ΠΑΝΟΜ - ΖΑΡΟΣ ΜΟΧΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:00
3. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΔΑΜΑΣΤΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00
4. ΓΟΡΤΥΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 16/02/20 15:00
5. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΟΙΡΕΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00
6. ΡΩΜΑΝΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΕΛΙΑΣ Κυριακή 16/02/20 15:00
7. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Δικαίωμα Στη Ζωή"
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Σάββατο 15/02/20 15:00
9. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:00
10. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΑΣΙΤΕΣ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00
11. ΑΣΗΜΙ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΣΗΜΙΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00
12. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΒΟΝΗ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 16/02/20 15:00
13. ΡΟΥΒΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 16/02/20 15:00
14. Ε.Γ.Ο.Η - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΕΓΟΗ Κυριακή 16/02/20 15:00
15. ΔΩΡΙΕΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00
16. ΛΙΝΤΟ - ΔΙΑΣ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 16/02/20 15:00


Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΛΙΑΣ Σάββατο 15/02/20 15:00
18. ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΠΟΑ Σάββατο 15/02/20 15:00
19. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΑΡΧΑΝΩΝ Σάββατο 15/02/20 15:00
20. ΕΘΝΙΚΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 16/02/20 12:30
21. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00
22. ΜΟΧΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΜΟΧΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00


Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΟΦΑΜ ΕΓΟΗ Σάββατο 15/02/20 15:00
24. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΛΙΣΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:00
25. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΤΥΛΙΣΟΣ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 15/02/20 16:00
26. Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Κυριακή 16/02/20 12:00
27. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΔΑΦΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00
28. ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΡΑΥΚΟΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 16/02/20 18:00


Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΡΟΔΙΑ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:30
30. ΙΝΙ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 16/02/20 11:00
31. ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 16/02/20 12:00
32. ΓΑΡΙΠΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΓΑΡΙΠΑΣ Κυριακή 16/02/20 15:00
33. ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 16/02/20 15:00

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)