Τετάρτη, 26 Φεβρουαρίου 2020

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα του τοπικού

Τρίτη, 28 Ιανουαρίου 2020 16:00 Γράφτηκε από τον
Φώτο από το παιχνίδι Αλμυρός - Ζαρός Φώτο από το παιχνίδι Αλμυρός - Ζαρός

Δείτε το πρόγραμμα από όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΗ για το Σαββατοκύριακο 1-2 Φεβρουαρίου.

Αναλυτικά:

Γ ΕΠΣΗ

(16η αγωνιστική)

30. ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 01/02/20 18:00    
31. ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 02/02/20 11:00    
32. ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΡΟΔΙΑ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 02/02/20 11:00    
33. ΓΑΡΙΠΑ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΓΑΡΙΠΑΣ Κυριακή 02/02/20 15:00    
34. ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 02/02/20 15:00  

Β2 ΕΠΣΗ

(17η αγωνιστική)

24. ΔΑΦΝΕΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 02/02/20 11:00    
25. ΟΦΑΜ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΕΓΟΗ Κυριακή 02/02/20 11:00    
26. ΤΥΛΙΣΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 02/02/20 11:30    
27. Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Κυριακή 02/02/20 15:00    
28. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΡΑΥΚΟΣ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 02/02/20 15:00    
29. ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΝΩΓΕΙΩΝ Κυριακή 02/02/20 15:15  

Β1 ΕΠΣΗ

(17η αγωνιστική)

18. ΕΛΠΙΔΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΕΓΟΗ Σάββατο 01/02/20 15:00    
19. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΕΛΙΑΣ Σάββατο 01/02/20 15:00    
20. ΚΑΝΑΡΙΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 01/02/20 15:00    
21. ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 01/02/20 15:00    
22. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 02/02/20 11:00    
23. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΜΟΧΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Κυριακή 02/02/20 15:00  

Α2 ΕΠΣΗ

(19η αγωνιστική)

9. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΣΙΤΕΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Σάββατο 01/02/20 15:00    
10. ΡΟΥΒΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΔΑΦΝΩΝ Σάββατο 01/02/20 15:00    
11. ΔΩΡΙΕΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Σάββατο 01/02/20 15:00    
12. ΔΙΑΣ - ΒΟΝΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 01/02/20 15:00    
13. ΛΙΝΤΟ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 01/02/20 15:00    
14. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 02/02/20 15:00    
15. ΑΣΗΜΙ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΑΣΗΜΙΟΥ Κυριακή 02/02/20 15:00    
16. Ε.Γ.Ο.Η - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΓΟΗ Κυριακή 02/02/20 15:00    
17. ΦΑΙΣΤΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΒΟΡΡΩΝ Κυριακή 02/02/20 15:00  

 

Α1 ΕΠΣΗ

(20η αγωνιστική)

2. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΑΛΜΥΡΟΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Σάββατο 01/02/20 15:00    
3. ΠΑΝΟΜ - ΡΩΜΑΝΟΣ ΜΑΛΙΩΝ Σάββατο 01/02/20 15:00    
4. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΖΑΡΟΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 02/02/20 15:00    
5. ΔΑΜΑΣΤΑ - ΜΟΙΡΕΣ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κυριακή 02/02/20 15:00    
6. ΓΟΡΤΥΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 02/02/20 15:00    
7. ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 02/02/20 15:00    
8. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 02/02/20 15:00  
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)