Κυριακή, 29 Νοεμβρίου 2020

ΟΦΗ: Κερδίζει τον Άρη... και καπαρώνει την 5η θέση!

Σάββατο, 11 Ιουλίου 2020 11:31 Γράφτηκε από τον
ΟΦΗ - ΑΡΗΣ (ΣΑΚΟΡ - ΜΑΤΙΓΙΑ) ΟΦΗ - ΑΡΗΣ (ΣΑΚΟΡ - ΜΑΤΙΓΙΑ)

Ματς με μεγάλο ενδιαφέρον αναμένεται απόψε το βράδυ στο "Γεντί Κουλέ" όπου ο ΟΦΗ θα αντιμετωπίσει τον Άρη στις 21.30

Ένα παιχνίδι που για τον ΟΦΗ υπάρχει το κίνητρο της 5ης θέσης. Στα τελευταία παιχνίδια ο ΟΦΗ δείχνει να βρίσκει τον καλό του εαυτό, όπως για παράδειγμα στο ματς κόντρα στον ΠΑΟΚ (2-2) αλλά και με την ενθαρρυντική εμφάνιση στο "Καραϊσκάκη" απέναντι στον Ολυμπιακό (ήττα με 2-1).

Οι ποδοσφαιριστές του Γιώργου Σίμου είναι έτοιμοι και θέλουν να πετύχουν την πρώτη τους νίκη στα play off μιας και μετράνε δυο ισοπαλίες και πέντε ήττες, ενώ ο στόχος είναι να τερματίσει η ομάδα στην 5η θέση.

Το prismasport.gr θα βρίσκεται στο "Γεντί Κουλέ" και θα σας μεταφέρει live λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση ΟΦΗ - ΑΡΗΣ.