Κυριακή, 29 Νοεμβρίου 2020

Αυτοί «σφυρίζουν» το Σ/Κ στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ

Παρασκευή, 23 Οκτωβρίου 2020 15:11 Γράφτηκε από τον

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ηρακλείου όρισε τους διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες του Σαββατοκύριακου στα τοπικά πρωταθλήματα.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

 

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ

(3η αγωνιστική)

1. ΒΟΝΗ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 24/10/20 15:30 Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Δρακουλάκης Κ.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)

2. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΜΟΙΡΕΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 25/10/20 15:30 Σαμιωτάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Κέφης Δ.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)

3. ΓΟΡΤΥΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 25/10/20 15:30 Μαυραντωνάκης Ι., Γενετζάκης Ε., Κανταρτζόγλου Δ.
(Παρατηρητής: Κοϊνάκης Φάνης)

4. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 25/10/20 15:30 Παπαδάκης Φ., Περτσελάκης Γ., Σταυράκης Γ.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)

5. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΙΝΩΙΚΗ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 25/10/20 15:30 Βισκαδούρος Μ., Μπλαβάκης Ε., Βασιλάκης Α.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)

6. ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 25/10/20 15:30 Βασάκης Γ. Ε., Κυριακόπουλος Κ., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)

 

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

7. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΑ Σάββατο 24/10/20 15:30 Σφακιανάκης Δ., Μαυρουδής Δ., Καζόγλου Χ.
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)

8. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΛΙΝΤΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 24/10/20 15:30 Γαρεφαλάκης Κ., Σκριτζοβάλης Β., Μαζοκοπάκης (ΜΑΘ) Ζ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)

9. ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΜΟΧΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ Σάββατο 24/10/20 16:00 Μαυραντωνάκης Ν., Δασκαλάκης Α., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης) 


10. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 25/10/20 11:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Ρεμεδιάκης Γ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)

11. ΔΩΡΙΕΑΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Κυριακή 25/10/20 12:00 Κυριακόπουλος Κ., Βασάκης Γ. Ε., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)

12. ΔΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 25/10/20 12:00 Μάτσας Κ., Τζανάκη Μ., Κωνσταντάκη Μ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

13. ΤΥΛΙΣΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 25/10/20 15:30 Ξυπάκης Γ., Κλαμπατσέας Χ., Αξιώτης Ε.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)

14. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΣΙΤΕΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 25/10/20 15:30 Γαρεφαλάκης Κ., Μουλακάκης Κ., Σκρεπέτος Σ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)

15. ΡΑΥΚΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 25/10/20 15:30 Μπαλίδης Α., Ρεμιδιανάκης Δ., Μπεκιράκης Ι.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)

16. Ε.Γ.Ο.Η - ΟΦΑΜ ΕΓΟΗ Κυριακή 25/10/20 15:30 Δρακωνάκης Ε., Μάτσας Κ., Χριστουλάκης Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)

17. ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΣΗΜΙ ΑΝΩΓΕΙΩΝ Κυριακή 25/10/20 15:30 Ζιούτος Κ., Φανουράκη Μ., Ζουρμπάκης Α.
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)

18. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κυριακή 25/10/20 19:00 Κλαμπατσέας Χ., Ξυπάκης Γ., Αξιώτης Ε.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)

 

Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)


19. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 24/10/20 15:30 Δρακωνάκης Ε., Μουλακάκης Κ., Ψαλιδάκης Σ.

20. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 24/10/20 15:30 Ζιούτος Κ., Κοκολάκης Μ., Σφακιανάκης Μ. Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)

21. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 25/10/20 12:00 Ρεμιδιανάκης Δ., Μπαλίδης Α., Κοκολάκης Μ.

22. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 25/10/20 19:00 Περτσελάκης Γ., Παπαδάκης Φ., Σταυράκης Γ.

 

Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

23. Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Σάββατο 24/10/20 15:30 Κυριακόπουλος Κ., Σκρεπέτος Σ., Μασέλη Φ.

24. ΚΑΝΑΡΙΑ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 24/10/20 15:30 Μανδαλενάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Πετρίδης Ι.

25. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 24/10/20 15:30 Πατεμτζής Γ., Τζανάκη Μ., Καλαϊτζής Γ.

26. ΖΑΡΟΣ - ΔΑΦΝΕΣ ΖΑΡΟΥ Κυριακή 25/10/20 15:30 Καρατζάς Γ., Μαυρουδής Ι., Καζόγλου Χ.

 

Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ


27. ΙΝΙ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 24/10/20 15:30 Σαρόγλου Ε., Κωνσταντάκη Μ., Βασιλάκης Α.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)

28. Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΕΓΟΗ Σάββατο 24/10/20 15:30 Κέφης Δ., Κρασαγάκης Χ., Ρεμεδιάκης Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)

29. ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΡΟΔΙΑ ΑΓ. ΔΕΚΑ Σάββατο 24/10/20 15:30 Μπαλίδης Α., Ρεμιδιανάκης Δ., Πετούσης Ι.

30. ΚΟΡΑΚΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΠΟΜΠΙΑΣ Κυριακή 25/10/20 12:00 Κανταρτζόγλου Δ., Μαυραντωνάκης Ι., Γενετζάκης Ε.

31. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 25/10/20 12:00 Σαρόγλου Ε., Ψαλιδάκης Σ., Χριστουλάκης Ε.

 

Κύπελλο ΕΠΣΗ "Νερό Ρούβας"
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΓΑΡΙΠΑ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 24/10/20 18:30 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Ψαλιδάκης Σ.

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Search

Prisma Sport