Δευτέρα, 01 Ιουνίου 2020

ΕΠΣΗ: Αυτοί σφυρίζουν το σαββατοκύριακο στα ματς του Ηρακλείου

Παρασκευή, 21 Φεβρουαρίου 2020 15:09 Γράφτηκε από τον
Διαιτητές Διαιτητές

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου για τα ματς των τοπικών κατηγοριών της ΕΠΣΗ.

Δείτε αναλυτικά:

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Σκοράρουμε για το Χαμόγελο του Παιδιού"

(23η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΔΑΜΑΣΤΑ - ΓΟΡΤΥΣ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κυριακή 23/02/20 15:30 Κρασαγάκης Χ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Θέμελη Π.
2. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΙΝΩΙΚΗ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 23/02/20 15:30 Βισκαδούρος Μ., Μαυρουδής Δ., Μαυραντωνάκης Α.
3. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΠΑΝΟΜ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 23/02/20 15:30 Σαμιωτάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Χριστουλάκης Ε.
4. ΑΛΜΥΡΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 23/02/20 15:30 Ζαφείρης Α., Δρακουλάκης Κ., Δρακωνάκης Ε.
5. ΖΑΡΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ ΖΑΡΟΥ Κυριακή 23/02/20 15:30 Παπαδάκης Φ., Καούρας Γ., Σιγανού Γ.
6. ΜΟΙΡΕΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 23/02/20 15:30 Βασάκης Γ. Ε., Βισκαδούρος Α., Σαρόγλου Ε.
7. ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 23/02/20 15:30 Μαυραντωνάκης Ι., Καρατζάς Γ., Καζόγλου Χ.

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Δικαίωμα Στη Ζωή"

(22η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΠΗΓΑΣΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:30 Δρακωνάκης Ε., Καούρας Γ., Μερκουλίδης Ν.
9. ΔΩΡΙΕΑΣ - ΛΙΝΤΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:30 Τζάμος Δ., Βισκαδούρος Α., Σιγανού Γ.
10. ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΠΟΑ Σάββατο 22/02/20 18:00 Ξυπάκης Γ., Κατσογιάννης Η., Αναστασιάδης Δ.
11. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΣΙΤΕΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 23/02/20 15:30 Κλαμπατσέας Χ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπεκιράκης Ι.
12. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΣΗΜΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 23/02/20 15:30 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σίσκος Τ., Βασιλάκης Α.
13. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 23/02/20 15:30 Περτσελάκης Γ., Κέφης Δ., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ.
14. ΦΑΙΣΤΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ ΒΟΡΡΩΝ Κυριακή 23/02/20 15:30 Ζιουτος Κ., Φανουράκη Μ., Τσοπουρίδης Α.
15. ΔΙΑΣ - Ε.Γ.Ο.Η ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 23/02/20 15:30 Ρεμιδιανάκης Δ., Τουρλουκάκη Χ., Κανταρτζόγλου Δ.

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος

(19η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΕΛΠΙΔΕΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΓΟΗ Σάββατο 22/02/20 15:30 Κατσογιάννης Η., Ξυπάκης Γ., Αναστασιάδης Δ.
17. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Σάββατο 22/02/20 15:30 Καρατζάς Γ., Καζόγλου Χ., Μπιτζιλη Μ.
18. ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:30 Δασκαλάκης Ι., Φανουράκη Μ., Ζουρμπάκης Α.
19. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:30 Χριστουλάκης Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ., Αγαλιώτης Α.
20. ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 22/02/20 15:30 Μανδαλενάκης Ε., Σαμιωτάκης Ε., Κανταρτζόγλου Δ.
21. ΕΘΝΙΚΟΣ - ΜΟΧΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 22/02/20 15:30 Κλαμπατσέας Χ., Τσαμπουράκης Γ., Σκρεπέτος Σ.

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος

(19η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΤΥΛΙΣΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ Σάββατο 22/02/20 15:30 Βασάκης Γ. Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μασέλη Φ.
23. ΔΑΦΝΕΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ ΔΑΦΝΩΝ Σάββατο 22/02/20 15:30 Κρασαγάκης Χ., Ρεμιδιανάκης Δ., Μουλακάκης Κ.
24. ΟΦΑΜ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:30 Παπαδάκης Φ., Δρακουλάκης Κ., Ζαφείρης Α.
25. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 22/02/20 15:30 Ζιουτος Κ., Περτσελάκης Γ., Μαζοκοπάκης (ΜΑΘ) Ζ.
26. ΡΑΥΚΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 22/02/20 15:30 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Θέμελη Π., Ψαλιδάκης Σ.
27. ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:30 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Τουρλουκάκη Χ., Ρεμεδιάκης Γ.

Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ

(11η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΓΑΡΙΠΑ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΓΑΡΙΠΑΣ Σάββατο 22/02/20 15:30 Συναδινάκης Κ., Σίσκος Τ., Δρακάκης Α.
29. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΙΝΙ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:30 Σαρόγλου Ε., Μαυρουδής Δ., Βασιλάκης Α.
30. ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΥ Κυριακή 23/02/20 12:00 Δρακωνάκης Ε., Σκρεπέτος Σ., Ρεμεδιάκης Γ.
31. ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΘΕΡΙΣΣΟΣ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 23/02/20 12:00 Σίσκος Τ., Ρεμιδιανάκης Δ., Ψαλιδάκης Σ.
32. ΡΟΔΙΑ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 23/02/20 12:00 Μπεκιράκης Ι., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κλαμπατσέας Χ.
33. ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 23/02/20 15:30 Κατσογιάννης Η., Μαζοκοπάκης (ΜΑΘ) Ζ., Δρακάκης Α.

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)