Τρίτη, 18 Φεβρουαρίου 2020

Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου στο τοπικό Ηρακλείου

Παρασκευή, 14 Φεβρουαρίου 2020 15:10 Γράφτηκε από τον
Μανδαλενάκης Μανώλης Μανδαλενάκης Μανώλης

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές του σαββατοκύριακου για τα παιχνίδια της ΕΠΣΗ.

Δείτε αναλυτικά:

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Σκοράρουμε για το Χαμόγελο του Παιδιού"
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΛΜΥΡΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:00 Τζάμος Δ., Σφακιανάκης Δ., Σφακιανάκης Μ. Μ.
2. ΠΑΝΟΜ - ΖΑΡΟΣ ΜΟΧΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:00 Βισκαδούρος Μ., Ρεμιδιανάκης Δ., Κυριακόπουλος Κ.
3. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΔΑΜΑΣΤΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00 Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Μ., Μπλαβάκης Ε.
4. ΓΟΡΤΥΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 16/02/20 15:00 Πατεμτζής Γ., Μαυραντωνάκης Α., Τσαμπουράκης Γ.
5. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΟΙΡΕΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00 Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Καούρας Γ.
6. ΡΩΜΑΝΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΕΛΙΑΣ Κυριακή 16/02/20 15:00 Μαυραντωνάκης Ι., Μάτσας Κ., Σιγανού Γ.
7. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Δρακουλάκης Κ., Δρακωνάκης Ε.

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Δικαίωμα Στη Ζωή"
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Σάββατο 15/02/20 15:00 Περτσελάκης Γ., Βισκαδούρος Α., Τουρλουκάκη Χ.
9. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:00 Δρακωνάκης Ε., Πατεμτζής Γ., Καούρας Γ.
10. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΑΣΙΤΕΣ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00 Ρεμιδιανάκης Δ., Φανουράκη Μ., Σκρεπέτος (ΜΑΘ) Σ.
11. ΑΣΗΜΙ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΣΗΜΙΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00 Παπαδάκης Φ., Κατσογιάννης Η., Τζανάκη Μ.
12. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΒΟΝΗ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 16/02/20 15:00 Κυριακόπουλος Κ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Μασέλη (ΜΑΘ) Φ.
13. ΡΟΥΒΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 16/02/20 15:00 Ζαφείρης Α., Θέμελη Π., Αναστασιάδης Δ.
14. ΔΩΡΙΕΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.
15. ΛΙΝΤΟ - ΔΙΑΣ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 16/02/20 15:00 Ξυπάκης Γ., Δασκαλάκης Α., Συναδινάκης Κ.
16. Ε.Γ.Ο.Η - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΕΓΟΗ Κυριακή 16/02/20 15:30 Ζιουτος Κ., Καρατζάς Γ., Ζουρμπάκης (ΜΑΘ) Α.

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΛΙΑΣ Σάββατο 15/02/20 15:00 Κλαμπατσέας Χ., Ξυπάκης Γ., Μαζοκοπάκης (ΜΑΘ) Ζ.
18. ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΠΟΑ Σάββατο 15/02/20 15:00 Κατσογιάννης Η., Μπλαβάκης Ε., Αγαλιώτης (ΜΑΘ) Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)
19. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΑΡΧΑΝΩΝ Σάββατο 15/02/20 15:00 Δασκαλάκης Ι., Θέμελη Π., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α.
20. ΕΘΝΙΚΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 16/02/20 12:30 Καρατζάς Γ., Ζιουτος Κ., Ζουρμπάκης (ΜΑΘ) Α.
21. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00 Χριστουλάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ., Μουλακάκης (ΜΑΘ) Κ.
22. ΜΟΧΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΜΟΧΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Καζόγλου Χ., Αγαλιώτης (ΜΑΘ) Α.

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Σάββατο 15/02/20 15:00 Δασκαλάκης Α., Φανουράκη Μ., Αξιώτης (ΜΑΘ) Ε.
24. ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΟΦΑΜ ΕΓΟΗ Σάββατο 15/02/20 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Παπαδάκης Φ., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ.
25. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΤΥΛΙΣΟΣ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 15/02/20 16:00 Καρατζάς Γ., Τσαμπουράκης Γ., Σκρεπέτος (ΜΑΘ) Σ.
26. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΛΙΣΟΥ Σάββατο 15/02/20 16:00 Μπαλίδης Α., Σιγανού Γ., Ψαλιδάκης (ΜΑΘ) Σ.
27. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΔΑΦΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00 Σφακιανάκης Δ., Κλαμπατσέας Χ., Ψαλιδάκης (ΜΑΘ) Σ.
28. ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΡΑΥΚΟΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 16/02/20 18:00 Δασκαλάκης Α., Σίσκος Τ., Μπεκιράκης Ι.

Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΜΟΙΡΩΝ Σάββατο 15/02/20 15:00
31. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΡΟΔΙΑ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:30
32. ΙΝΙ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 16/02/20 11:00
33. ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 16/02/20 12:00
34. ΓΑΡΙΠΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΓΑΡΙΠΑΣ Κυριακή 16/02/20 15:00

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ