Κυριακή, 23 Φεβρουαρίου 2020

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ

Παρασκευή, 17 Ιανουαρίου 2020 13:21 Γράφτηκε από τον

Tους διαιτητές στα πρωταθλήματα της για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο, όρισε η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ηρακλείου.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Σκοράρουμε για το Χαμόγελο του Παιδιού"
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΓΟΡΤΥΣ - ΠΑΝΟΜ ΑΓ. ΔΕΚΑ Σάββατο 18/01/20 15:00 Σαμιωτάκης Ε., Σφακιανάκης Δ., Σιγανού Γ.
2. ΜΙΝΩΙΚΗ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 18/01/20 15:00 Βισκαδούρος Μ., Ζαφείρης Α., Δρακωνάκης Ε.
3. ΖΑΡΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ ΖΑΡΟΥ Κυριακή 19/01/20 15:00 Αναβλήθηκε
4. ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 19/01/20 15:00 Πατεμτζής Γ., Μαυραντωνάκης Α., Μπλαβάκης Ε.
5. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 19/01/20 15:00 Κρασαγάκης Χ., Μαυρουδής Δ., Δρακουλάκης Κ.
6. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΡΩΜΑΝΟΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 19/01/20 15:00 Φερετζάκης Ν., Σφακιανάκης Μ. Μ., Θέμελη Π.
7. ΔΑΜΑΣΤΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κυριακή 19/01/20 15:00 Κώστας Κ., Βισκαδούρος Α., Τουρλουκάκη Χ.


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Δικαίωμα Στη Ζωή"
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. Ε.Γ.Ο.Η - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΕΓΟΗ Σάββατο 18/01/20 15:00 Χαραλαμπάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Ξυπάκης Γ.
9. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 18/01/20 15:00 Δασκαλάκης Ι., Γαρεφαλάκης Ε., Καρατζάς Γ.
10. ΛΙΝΤΟ - ΒΟΝΗ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 18/01/20 15:00 Δασκαλάκης Α., Ρεμιδιανάκης Δ., Κυριακόπουλος Κ.
11. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΣΗΜΙ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 19/01/20 15:00 Περτσελάκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α.
12. ΡΟΥΒΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 19/01/20 15:00 Παπαδάκης Φ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ.
13. ΔΩΡΙΕΑΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Κυριακή 19/01/20 15:00 Κουτσελάκης Δ., Πλαντζουνάκης Ι., Χναράκης Δ.
14. ΔΙΑΣ - ΑΣΙΤΕΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 19/01/20 15:00 Ξυπάκης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ.
15. ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΒΟΡΡΩΝ Κυριακή 19/01/20 15:00 Ζιουτος Κ., Κατσογιάννης Η., Αναστασιάδης Δ.
16. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 19/01/20 15:00 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καζόγλου Χ., Τζανάκη Μ.


Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΜΟΧΟΣ ΑΡΧΑΝΩΝ Σάββατο 18/01/20 15:00 Συναδινάκης Κ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Κατσογιάννης Η.
18. ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΟΑ Σάββατο 18/01/20 15:00 Παπαδάκης Φ., Δρακουλάκης Κ., Αξιώτης (ΜΑΘ) Ε.
19. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΕΛΙΑΣ Σάββατο 18/01/20 15:00 Κώστας Κ., Βισκαδούρος Α., Καζόγλου Χ.
20. ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 18/01/20 15:00 Σταυράκης Γ., Περτσελάκης Γ., Τσοπουρίδης (ΜΑΘ) Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)
21. ΕΛΠΙΔΕΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΓΟΗ Κυριακή 19/01/20 15:00 Δρακωνάκης Ε., Μπαλίδης Α., Ρεμεδιάκης (ΜΑΘ) Γ.
22. ΚΑΝΑΡΙΑ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 19/01/20 15:00 Καρατζάς Γ., Σταυράκης Γ., Αγαλιώτης (ΜΑΘ) Α.


Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 18/01/20 15:00 Μπλαβάκης Ε., Φερετζάκης Ν., Τουρλουκάκη Χ.
24. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 19/01/20 11:00 Χριστουλάκης Ε., Μασέλη (ΜΑΘ) Φ., Τζανάκη Μ.
25. ΤΥΛΙΣΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 19/01/20 11:30 Κυριακόπουλος Κ., Ρεμιδιανάκης Δ., Σκρεπέτος (ΜΑΘ) Σ.
26. Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΡΑΥΚΟΣ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Κυριακή 19/01/20 12:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Παπαδάκης Φ., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ.
27. ΟΦΑΜ - ΔΑΦΝΕΣ ΕΓΟΗ Κυριακή 19/01/20 12:00 Μπαλίδης Α., Δρακωνάκης Ε., Ρεμεδιάκης (ΜΑΘ) Γ.
28. ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΑΝΩΓΕΙΩΝ Κυριακή 19/01/20 15:15 Ρεμιδιανάκης Δ., Κυριακόπουλος Κ., Σκρεπέτος (ΜΑΘ) Σ.


Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 18/01/20 15:00 Ζιουτος Κ., Δρακάκης Α., Ζουρμπάκης (ΜΑΘ) Α.
30. ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 19/01/20 11:00 Αναβλήθηκε
31. ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΡΟΔΙΑ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 19/01/20 12:00 Κατσογιάννης Η., Περτσελάκης Γ., Αναστασιάδης Δ.
32. ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΙΝΙ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 19/01/20 12:00 Μπλαβάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
33. ΓΑΡΙΠΑ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ ΓΑΡΙΠΑΣ Κυριακή 19/01/20 15:00 Συναδινάκης Κ., Μασέλη (ΜΑΘ) Φ., Τσοπουρίδης (ΜΑΘ) Α.
34. ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 19/01/20 18:00 Σταυράκης Γ., Καρατζάς Γ., Αγαλιώτης (ΜΑΘ) Α.

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ