Παρασκευή, 20 Σεπτεμβρίου 2019

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Σάββατο, 18 Μαΐου 2019 11:50 Γράφτηκε από τον

Εθνικά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου, Champions League Βόλεϊ, Τουρνουά Μπιτς Βόλεϊ FIVB World Tour (Βραζιλία), MotoGP (Γκραν Πρι Γαλλίας) και Τουρνουά Τένις ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia ξεχωρίζουν στο σημερινό πρόγραμμα

 

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα .


LaLiga
14.00 Λεβάντε-Ατλέτικο Μαδρίτης (COSMOTE SPORT2HD)
ADVERTISING

 

17.15 Βαγιαδολίδ-Βαλένθια (COSMOTE SPORT4HD)

17.15 Χετάφε-Βιγιαρεάλ (COSMOTE SPORT5HD)

17.15 Σεβίλη-Μπιλμπάο (COSMOTE SPORT7HD)

17.15 Εσπανιόλ-Ρεάλ Σοσιεδάδ (COSMOTE SPORT8HD)

21.45 Θέλτα-Ράγιο Βαγεκάνο (COSMOTE SPORT2HD)

21.45 Αλαβές-Τζιρόνα (COSMOTE SPORT8HD)

Bundesliga
16.30 Μπάγερν Μονάχου-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (COSMOTE SPORT1HD)

16.30 Γκλάντμπαχ-Ντόρτμουντ (COSMOTE SPORT2HD)

16.30 Χέρτα Βερολίνου-Λεβερκούζεν (COSMOTE SPORT3HD)

16.30 Βόλφσμπουργκ-Άουγκσμπουργκ (COSMOTE SPORT9HD)

Liga NOS
20.30 Μπενφίκα-Σάντα Κλάρα (COSMOTE SPORT1HD)

20.30 Πόρτο-Σπόρτινγκ Λισαβόνας (COSMOTE SPORT3HD)

Champions League Βόλεϊ
17.00 Τελικός Γυναικών: Νοβάρα-Κονελιάνο (COSMOTE SPORT7HD)

20.00 Τελικός Ανδρών: Ζενίτ Καζάν-Τσιβιτανόβα (COSMOTE SPORT7HD)

Τουρνουά Μπιτς Βόλεϊ FIVB World Tour (Βραζιλία)
22.35 1ος Ημιτελικός Γυναικών (COSMOTE SPORT9HD)

23.35 2ος Ημιτελικός Γυναικών (COSMOTE SPORT9HD)

00.35 1ος Ημιτελικός Ανδρών (COSMOTE SPORT9HD)

01.35 2ος Ημιτελικός Ανδρών (COSMOTE SPORT9HD)

MotoGP (Γκραν Πρι Γαλλίας)
10.50 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)

14.25 4ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)

15.05 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)

Moto2
11.50 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)

16.00 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)

Moto3
09.55 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)

13.30 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)

Τουρνουά Τένις ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia
15.30, 21.00 Ημιτελικοί (COSMOTE SPORT6HD)

Τουρνουά Τένις WTA Internazionali BNL d’ Italia
13.00, 18.00 Ημιτελικοί (COSMOTE SPORT6HD)

--

19.00 UEFA Champions League Γυναικών (τελικός): Λιόν-Μπαρτσελόνα (COSMOTE SPORT8HD)

19.30 Eλληνικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: AEK-Χολαργός (COSMOTE SPORT4HD)

01.00 NASCAR Cup Series: Charlotte Monster Energy All-Star (COSMOTE SPORT7HD)

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)