Τετάρτη, 23 Οκτωβρίου 2019

Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής

Κυριακή, 15 Σεπτεμβρίου 2019 12:30 Γράφτηκε από τον

Πλούσιο μενού με τελικό Μουντομπάσκετ και σημαντικές αναμετρήσεις από τη Super League 1 αλλά και άλλα σημαντικά Ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου περιλαμβάνει το Κυριακάτικο μενού των αθλητικών τηλεοπτικών μεταδόσεων. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής: 

08:55
Σνούκερ: Masters Σανγκάη
Τελικός
Eurosport 2
09:05
Ράγκμπι: Ιλς - Μπρόνκος
NRL
FOX Sports
09:15
Μηχανοκίνητα: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτ/των Τουρισμού
Κίνα
Eurosport 1
09:35
WRC: Ράλι Τουρκίας
SS14 Marmaris 1
Cosmote Sport 7
10:15
Μηχανοκίνητα: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτ/των Τουρισμού
Κίνα
Eurosport 1
10:55
Mηχανοκίνητα: FIM Enel Moto E World Cup
Σαν Μαρίνο, Ιταλία - Αγώνας
Cosmote Sport 5
11:00
Μπάσκετ: Γαλλία - Αυστραλία
Παγκόσμιο Κύπελλο - Μικρός τελικός
ΕΡΤ Sports
11:05
WRC: Ράλι Τουρκίας
SS16 Cicekli 2
Cosmote Sport 7
11:45
Moto3: Γκραν πρι Σαν Μαρίνο
Αγώνας
Cosmote Sport 5
13:00
Ποδόσφαιρο: Έιμπαρ - Εσπανιόλ
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
13:00
WRC: Ράλι Σαν Μαρίνο
SS17 Marmaris 2 Power Stage
Cosmote Sport 7
13:05
Moto2: Γκραν πρι Σαν Μαρίνο
Αγώνας
Cosmote Sport 5
13:30
Ποδόσφαιρο: Τζένοα - Αταλάντα
Σέριε Α
Novasports 1
14:00
Ποδόσφαιρο: Χάντερσφιλντ - Σέφιλντ Γουένσντεϊ
Τσάμπιονσιπ
Novasports 2
14:25
Σνούκερ: Masters Σανγκάη
Τελικός
Eurosport 2
14:30
Χάντμπολ: Ανόβερο - Μπέργκισερ
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 9
14:30
Ποδόσφαιρο: Ντάρμσταντ - Νυρεμβέργη
Μπουντεσλίγκα 2
Cosmote Sport 8
14:30
MotoGP: Ράλι Τουρκίας
Αγώνας
Cosmote Sport 5
15:00
Ποδόσφαιρο: Αλαβές - Σεβίλλη
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 7
15:00
Μπάσκετ: Αργεντινή - Ισπανία
Παγκόσμιο Κύπελλο - Τελικός
ΕΡΤ Sports
15:30
Ποδηλασία: Η πρόκληση της Μαδρίτης
Ο Γύρος της Ισπανίας
Eurosport 1
15:30
Ποδόσφαιρο: Φέγενορντ - Ντεν Χάαγκ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας
Novasports 4
16:00
Ποδόσφαιρο: Πάρμα - Κάλιαρι
Σέριε Α
Novasports 2
16:00
Ποδόσφαιρο: Μπρέσια - Μπολόνια
Σέριε Α
Novasports 3
16:00
Ποδόσφαιρο: Χάκεν - ΑΪΚ Στοκχόλμης
Πρωτάθλημα Σουηδίας
Novasports 5
16:00
Ποδόσφαιρο: Μπόρνμουθ - Έβερτον
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1
16:00
Ποδόσφαιρο: ΣΠΑΛ - Λάτσιο
Σέριε Α
Novasports 1
16:30
Ποδόσφαιρο: Χόφενχαϊμ - Φράιμπουργκ
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3
17:00
Ποδόσφαιρο: Θέλτα - Γρανάδα
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
18:00
Μπάσκετ: Τουρνουά Orange Trophy
Mικρός τελικός
Novasports 4
18:00
Ποδηλασία: Ο Γύρος της Ισπανίας
21ο ετάπ
Eurosport 1
18:05
Ποδόσφαιρο: Σεντ Ετιέν - Τουλούζ
Λιγκ 1
Novasports 1
18:30
Ποδόσφαιρο: Γουότφορντ - Άρσεναλ
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1
19:00
Ποδόσφαιρο: Πάντερμπορν - Σάλκε
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3
19:00
Ποδόσφαιρο: Ρόμα - Σασουόλο
Σέριε Α
Novasports 5
19:00
Ποδόσφαιρο: Ξάνθη - Αστέρας Τρίπολης
Σούπερ Λίγκα 1
ΕΡΤ Sports
19:15
Ποδόσφαιρο: ΑΕΚ - Λαμία
Σούπερ Λίγκα 1
Novasports 2
19:15
Ποδόσφαιρο: Πανιώνιος - ΑΕΛ
Σούπερ Λίγκα 1
Novasports 3
19:30
Ποδόσφαιρο: Βαγιαδολίδ - Οσασούνα
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
20:00
Ποδόσφαιρο: Πορτιμονένσε - Πόρτο
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
Cosmote Sport 7
20:00
Μπάσκετ: Τουρνουά Orange Trophy
Tελικός
Novasports 4
21:30
Ποδόσφαιρο: Άρης - Παναθηναϊκός
Σούπερ Λίγκα 1
Novasports 1
21:30
Ποδηλασία: Ο Γύρος της Ισπανίας
National Tours
Eurosport 1
21:45
Ποδόσφαιρο: Ελλάς Βερόνα - Μίλαν
Σέριε Α
Novasports 5
22:00
Ποδόσφαιρο: Μποαβίστα - Σπόρτινγκ Λισσαβώνας
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
Cosmote Sport 8
22:00
Ποδόσφαιρο: Μονακό - Μαρσέιγ
Λιγκ 1
Novasports 3
22:00
Ποδόσφαιρο: Μπέτις - Χετάφε
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
22:00
Μπάσκετ: Λος Άντζελες Σπαρκς - Σιάτλ Στορμ
WNBA
Cosmote Sport 4

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)