Κυριακή, 27 Σεπτεμβρίου 2020

Το πρόγραμμα με τις επίσημες ημερομηνίες της Γ' Εθνικής

Τετάρτη, 09 Σεπτεμβρίου 2020 11:55 Γράφτηκε από τον
Γ ΕΘΝΙΚΗ Γ ΕΘΝΙΚΗ

Η ΕΠΟ ανακοίνωσε το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα με τις επίσημες ημερομηνίες του Κρητικού ομίλου:

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΟΜΙΛΟΣ - ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ - ΕΔΡΑ - ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ - ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

1 10 11/10/2020 ΔΗ. ΣΤ. ΑΡΧΑΝΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
1 10 11/10/2020 ΔΗΜ. ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
1 10 11/10/2020 ΣΤ.ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΑΖΙΟΥ ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
1 10 11/10/2020 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΑΕ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΥΝΚΑ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
1 10 11/10/2020 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο.
1 10 11/10/2020 Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ ΑΟ ΠΟΡΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
1 10 11/10/2020 ΔΗΜ. ΡΕΘΥΜ.ΣΟΧΩΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ
2 10 18/10/2020 ΔΗΜ.ΚΑΝΤΑΝΟΥ-ΣΕΛΙΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
2 10 18/10/2020 ΔΗΜ. ΡΕΘΥΜ.ΣΟΧΩΡΑΣ ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ
2 10 18/10/2020 ΣΟΥΔΑΣ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΑΕ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΥΝΚΑ
2 10 18/10/2020 ΔΗΜ. ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ
2 10 18/10/2020 ΔΗΜ. ΣΤ. ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ ΠΟΡΟΥ
2 10 18/10/2020 Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ
2 10 18/10/2020 ΔΗΜ. Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
3 10 21/10/2020 ΔΗ. ΣΤ. ΑΡΧΑΝΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ
3 10 21/10/2020 ΣΤ.ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΑΖΙΟΥ ΑΛΜΥΡΟΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ
3 10 21/10/2020 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΑΕ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΥΝΚΑ ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
3 10 21/10/2020 Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ ΑΟ ΠΟΡΟΥ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
3 10 21/10/2020 ΔΗΜ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΚΡΗΤΗ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
3 10 21/10/2020 ΔΗΜ. ΡΕΘΥΜ.ΣΟΧΩΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
3 10 21/10/2020 Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΗΡΟΔΟΤΟΣ
4 10 25/10/2020 ΣΤ.ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΑΖΙΟΥ ΑΛΜΥΡΟΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
4 10 25/10/2020 ΔΗΜ. ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΑΕ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΥΝΚΑ
4 10 25/10/2020 ΔΗΜ.ΚΑΝΤΑΝΟΥ-ΣΕΛΙΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ
4 10 25/10/2020 ΔΗΜ. ΡΕΘΥΜ.ΣΟΧΩΡΑΣ ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ ΠΟΡΟΥ
4 10 25/10/2020 ΣΟΥΔΑΣ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
4 10 25/10/2020 ΔΗΜ. ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
4 10 25/10/2020 ΔΗΜ. ΣΤ. ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο.
5 10 1/11/2020 ΔΗ. ΣΤ. ΑΡΧΑΝΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΕ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΥΝΚΑ
5 10 1/11/2020 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ ΑΛΜΥΡΟΣ
5 10 1/11/2020 Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ ΑΟ ΠΟΡΟΥ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ
5 10 1/11/2020 ΔΗΜ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΚΡΗΤΗ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ
5 10 1/11/2020 ΔΗΜ. ΡΕΘΥΜ.ΣΟΧΩΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
5 10 1/11/2020 Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
5 10 1/11/2020 ΔΗΜ. ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
6 10 8/11/2020 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
6 10 8/11/2020 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΑΕ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΥΝΚΑ ΑΟ ΠΟΡΟΥ
6 10 8/11/2020 ΣΤ.ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΑΖΙΟΥ ΑΛΜΥΡΟΣ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ
6 10 8/11/2020 ΔΗΜ. ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
6 10 8/11/2020 ΔΗΜ.ΚΑΝΤΑΝΟΥ-ΣΕΛΙΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
6 10 8/11/2020 ΔΗΜ. ΡΕΘΥΜ.ΣΟΧΩΡΑΣ ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο.
6 10 8/11/2020 ΣΟΥΔΑΣ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
7 10 15/11/2020 ΔΗ. ΣΤ. ΑΡΧΑΝΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ ΠΟΡΟΥ
7 10 15/11/2020 ΔΗΜ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΚΡΗΤΗ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ
7 10 15/11/2020 ΔΗΜ. ΡΕΘΥΜ.ΣΟΧΩΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΕ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΥΝΚΑ
7 10 15/11/2020 ΔΗΜ. Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΛΜΥΡΟΣ
7 10 15/11/2020 Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ
7 10 15/11/2020 ΔΗΜ. ΣΤ. ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ
7 10 15/11/2020 ΔΗΜ. ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
8 10 18/11/2020 ΔΗΜ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΚΡΗΤΗ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
8 10 18/11/2020 Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ ΑΟ ΠΟΡΟΥ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
8 10 18/11/2020 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
8 10 18/11/2020 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΑΕ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΥΝΚΑ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο.
8 10 18/11/2020 ΣΤ.ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΑΖΙΟΥ ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
8 10 18/11/2020 ΔΗΜ. ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
8 10 18/11/2020 ΔΗΜ.ΚΑΝΤΑΝΟΥ-ΣΕΛΙΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
9 10 22/11/2020 ΔΗ. ΣΤ. ΑΡΧΑΝΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
9 10 22/11/2020 ΔΗΜ. Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ
9 10 22/11/2020 Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΑΟ ΠΟΡΟΥ
9 10 22/11/2020 ΔΗΜ. ΣΤ. ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ
9 10 22/11/2020 ΔΗΜ. ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΕ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΥΝΚΑ
9 10 22/11/2020 ΣΟΥΔΑΣ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΑΛΜΥΡΟΣ
9 10 22/11/2020 ΔΗΜ. ΡΕΘΥΜ.ΣΟΧΩΡΑΣ ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ
10 10 29/11/2020 ΔΗΜ. Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
10 10 29/11/2020 ΔΗΜ. ΡΕΘΥΜ.ΣΟΧΩΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο.
10 10 29/11/2020 ΔΗΜ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΚΡΗΤΗ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
10 10 29/11/2020 Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ ΑΟ ΠΟΡΟΥ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
10 10 29/11/2020 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
10 10 29/11/2020 ΣΤ.ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΑΖΙΟΥ ΑΛΜΥΡΟΣ ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
10 10 29/11/2020 ΔΗΜ. ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ
11 10 6/12/2020 ΔΗ. ΣΤ. ΑΡΧΑΝΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο.
11 10 6/12/2020 ΔΗΜ. ΣΤ. ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
11 10 6/12/2020 ΔΗΜ. ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
11 10 6/12/2020 ΣΟΥΔΑΣ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ
11 10 6/12/2020 ΔΗΜ. ΡΕΘΥΜ.ΣΟΧΩΡΑΣ ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ
11 10 6/12/2020 ΔΗΜ.ΚΑΝΤΑΝΟΥ-ΣΕΛΙΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ ΑΕ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΥΝΚΑ
11 10 6/12/2020 ΔΗΜ. ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΑΛΜΥΡΟΣ
12 10 13/12/2020 ΔΗΜ. ΣΤ. ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
12 10 13/12/2020 Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
12 10 13/12/2020 ΔΗΜ. Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
12 10 13/12/2020 ΔΗΜ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΚΡΗΤΗ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
12 10 13/12/2020 Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ ΑΟ ΠΟΡΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ
12 10 13/12/2020 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ
12 10 13/12/2020 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΑΕ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΥΝΚΑ ΑΛΜΥΡΟΣ
13 10 16/12/2020 ΔΗ. ΣΤ. ΑΡΧΑΝΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
13 10 16/12/2020 ΣΟΥΔΑΣ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
13 10 16/12/2020 ΔΗΜ. ΡΕΘΥΜ.ΣΟΧΩΡΑΣ ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
13 10 16/12/2020 ΔΗΜ.ΚΑΝΤΑΝΟΥ-ΣΕΛΙΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
13 10 16/12/2020 ΔΗΜ. ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ
13 10 16/12/2020 ΣΤ.ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΑΖΙΟΥ ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΟ ΠΟΡΟΥ
13 10 16/12/2020 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΑΕ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΥΝΚΑ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ
14 10 20/12/2020 ΣΟΥΔΑΣ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
14 10 20/12/2020 ΔΗΜ. ΣΤ. ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
14 10 20/12/2020 Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ
14 10 20/12/2020 ΔΗΜ. Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ
14 10 20/12/2020 ΔΗΜ. ΡΕΘΥΜ.ΣΟΧΩΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΛΜΥΡΟΣ
14 10 20/12/2020 ΔΗΜ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΚΡΗΤΗ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ ΑΕ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΥΝΚΑ
14 10 20/12/2020 Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ ΑΟ ΠΟΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ
15 10 7/1/2021 ΔΗΜ. ΡΕΘΥΜ.ΣΟΧΩΡΑΣ ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
15 10 7/1/2021 ΔΗΜ.ΚΑΝΤΑΝΟΥ-ΣΕΛΙΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
15 10 7/1/2021 ΔΗΜ. ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
15 10 7/1/2021 ΣΤ.ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΑΖΙΟΥ ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο.
15 10 7/1/2021 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΑΕ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΥΝΚΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
15 10 7/1/2021 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
15 10 7/1/2021 Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ ΑΟ ΠΟΡΟΥ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ
16 10 10/1/2021 ΔΗΜ. ΡΕΘΥΜ.ΣΟΧΩΡΑΣ ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
16 10 10/1/2021 ΣΟΥΔΑΣ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ
16 10 10/1/2021 ΔΗΜ. ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΛΜΥΡΟΣ
16 10 10/1/2021 ΔΗΜ. ΣΤ. ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΕ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΥΝΚΑ
16 10 10/1/2021 Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ
16 10 10/1/2021 ΔΗΜ. Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟ ΠΟΡΟΥ
16 10 10/1/2021 ΔΗΜ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΚΡΗΤΗ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
17 10 17/1/2021 ΔΗ. ΣΤ. ΑΡΧΑΝΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ
17 10 17/1/2021 ΔΗΜ. ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
17 10 17/1/2021 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΑΕ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΥΝΚΑ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
17 10 17/1/2021 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
17 10 17/1/2021 Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ ΑΟ ΠΟΡΟΥ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
17 10 17/1/2021 ΔΗΜ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΚΡΗΤΗ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο.
17 10 17/1/2021 ΔΗΜ. ΡΕΘΥΜ.ΣΟΧΩΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
18 10 24/1/2021 ΔΗΜ. ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
18 10 24/1/2021 ΔΗΜ.ΚΑΝΤΑΝΟΥ-ΣΕΛΙΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ ΑΛΜΥΡΟΣ
18 10 24/1/2021 ΔΗΜ. ΡΕΘΥΜ.ΣΟΧΩΡΑΣ ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΕ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΥΝΚΑ
18 10 24/1/2021 ΣΟΥΔΑΣ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΑΟ ΠΟΡΟΥ
18 10 24/1/2021 ΔΗΜ. ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ
18 10 24/1/2021 ΔΗΜ. ΣΤ. ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
18 10 24/1/2021 ΔΗΜ. Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο.
19 10 31/1/2021 ΔΗ. ΣΤ. ΑΡΧΑΝΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΛΜΥΡΟΣ
19 10 31/1/2021 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΑΕ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΥΝΚΑ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ
19 10 31/1/2021 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ
19 10 31/1/2021 Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ ΑΟ ΠΟΡΟΥ ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
19 10 31/1/2021 ΔΗΜ. ΡΕΘΥΜ.ΣΟΧΩΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
19 10 31/1/2021 ΔΗΜ. Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
19 10 31/1/2021 Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
20 10 7/2/2021 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΑΕ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΥΝΚΑ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
20 10 7/2/2021 ΣΤ.ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΑΖΙΟΥ ΑΛΜΥΡΟΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ
20 10 7/2/2021 ΔΗΜ. ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΠΟΡΟΥ
20 10 7/2/2021 ΔΗΜ.ΚΑΝΤΑΝΟΥ-ΣΕΛΙΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ
20 10 7/2/2021 ΔΗΜ. ΡΕΘΥΜ.ΣΟΧΩΡΑΣ ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
20 10 7/2/2021 ΣΟΥΔΑΣ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο.
20 10 7/2/2021 ΔΗΜ. ΣΤ. ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
21 10 13/2/2021 ΔΗ. ΣΤ. ΑΡΧΑΝΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ
21 10 13/2/2021 Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ ΑΟ ΠΟΡΟΥ ΑΕ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΥΝΚΑ
21 10 13/2/2021 ΔΗΜ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΚΡΗΤΗ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ ΑΛΜΥΡΟΣ
21 10 13/2/2021 ΔΗΜ. ΡΕΘΥΜ.ΣΟΧΩΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ
21 10 13/2/2021 ΔΗΜ. Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ
21 10 13/2/2021 Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
21 10 13/2/2021 ΔΗΜ. ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
22 10 21/2/2021 Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ ΑΟ ΠΟΡΟΥ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
22 10 21/2/2021 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ
22 10 21/2/2021 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΑΕ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΥΝΚΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
22 10 21/2/2021 ΣΤ.ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΑΖΙΟΥ ΑΛΜΥΡΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
22 10 21/2/2021 ΔΗΜ. ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο.
22 10 21/2/2021 ΔΗΜ.ΚΑΝΤΑΝΟΥ-ΣΕΛΙΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
22 10 21/2/2021 ΔΗΜ. ΡΕΘΥΜ.ΣΟΧΩΡΑΣ ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
23 10 28/2/2021 ΔΗ. ΣΤ. ΑΡΧΑΝΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ
23 10 28/2/2021 ΔΗΜ. ΡΕΘΥΜ.ΣΟΧΩΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΠΟΡΟΥ
23 10 28/2/2021 ΔΗΜ. Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ
23 10 28/2/2021 Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΑΕ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΥΝΚΑ
23 10 28/2/2021 ΔΗΜ. ΣΤ. ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΛΜΥΡΟΣ
23 10 28/2/2021 ΔΗΜ. ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ
23 10 28/2/2021 ΣΟΥΔΑΣ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ
24 10 7/3/2021 ΔΗΜ. ΡΕΘΥΜ.ΣΟΧΩΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
24 10 7/3/2021 ΔΗΜ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΚΡΗΤΗ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
24 10 7/3/2021 Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ ΑΟ ΠΟΡΟΥ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο.
24 10 7/3/2021 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
24 10 7/3/2021 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΑΕ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΥΝΚΑ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
24 10 7/3/2021 ΣΤ.ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΑΖΙΟΥ ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
24 10 7/3/2021 ΔΗΜ.ΚΑΝΤΑΝΟΥ-ΣΕΛΙΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
25 10 14/3/2021 ΔΗ. ΣΤ. ΑΡΧΑΝΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
25 10 14/3/2021 Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
25 10 14/3/2021 ΔΗΜ. ΣΤ. ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ
25 10 14/3/2021 ΔΗΜ. ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΟ ΠΟΡΟΥ
25 10 14/3/2021 ΣΟΥΔΑΣ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ
25 10 14/3/2021 ΔΗΜ. ΡΕΘΥΜ.ΣΟΧΩΡΑΣ ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΛΜΥΡΟΣ
25 10 14/3/2021 ΔΗΜ.ΚΑΝΤΑΝΟΥ-ΣΕΛΙΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ
26 10 21/3/2021 Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΓΙΟΥΧΤΑΣ
26 10 21/3/2021 ΔΗΜ. Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
26 10 21/3/2021 ΔΗΜ. ΡΕΘΥΜ.ΣΟΧΩΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
26 10 21/3/2021 ΔΗΜ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΚΡΗΤΗ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
26 10 21/3/2021 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
26 10 21/3/2021 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΑΕ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΥΝΚΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ
26 10 21/3/2021 ΣΤ.ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΑΖΙΟΥ ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ
27 10 28/3/2021 ΔΗ. ΣΤ. ΑΡΧΑΝΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
27 10 28/3/2021 ΔΗΜ. ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο.
27 10 28/3/2021 ΣΟΥΔΑΣ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
27 10 28/3/2021 ΔΗΜ. ΡΕΘΥΜ.ΣΟΧΩΡΑΣ ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ
27 10 28/3/2021 ΔΗΜ.ΚΑΝΤΑΝΟΥ-ΣΕΛΙΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ ΑΟ ΠΟΡΟΥ
27 10 28/3/2021 ΔΗΜ. ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ
27 10 28/3/2021 ΣΤ.ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΑΖΙΟΥ ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΕ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΥΝΚΑ
28 10 4/4/2021 ΔΗΜ. ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
28 10 4/4/2021 ΔΗΜ. ΣΤ. ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
28 10 4/4/2021 ΔΗΜ. Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
28 10 4/4/2021 ΔΗΜ. ΡΕΘΥΜ.ΣΟΧΩΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ
28 10 4/4/2021 ΔΗΜ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΚΡΗΤΗ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ
28 10 4/4/2021 Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ ΑΟ ΠΟΡΟΥ ΑΛΜΥΡΟΣ
28 10 4/4/2021 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ ΑΕ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΥΝΚΑ
29 10 11/4/2021 ΔΗ. ΣΤ. ΑΡΧΑΝΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
29 10 11/4/2021 ΔΗΜ. ΡΕΘΥΜ.ΣΟΧΩΡΑΣ ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
29 10 11/4/2021 ΔΗΜ.ΚΑΝΤΑΝΟΥ-ΣΕΛΙΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο.
29 10 11/4/2021 ΔΗΜ. ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
29 10 11/4/2021 ΣΤ.ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΑΖΙΟΥ ΑΛΜΥΡΟΣ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
29 10 11/4/2021 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΑΕ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΥΝΚΑ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ
29 10 11/4/2021 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ ΑΟ ΠΟΡΟΥ
30 10 18/4/2021 ΣΟΥΔΑΣ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΝΕΟΣ ΑΣΤΗΡ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
30 10 18/4/2021 ΔΗΜ. ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ
30 10 18/4/2021 ΔΗΜ. ΣΤ. ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ
30 10 18/4/2021 Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΑΛΜΥΡΟΣ
30 10 18/4/2021 ΔΗΜ. Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΕ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΥΝΚΑ
30 10 18/4/2021 ΔΗΜ. ΡΕΘΥΜ.ΣΟΧΩΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ
30 10 18/4/2021 ΔΗΜ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΚΡΗΤΗ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΑΟ ΑΟ ΠΟΡΟΥ
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)