ΕΠΣΗ: Οι «σφυρίχτρες» και τα «σημαιάκια» του σαββατοκύριακου

15 Μαρ 2019

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια της ΕΠΣΗ το προσεχές Σαββατοκύριακο (16&17/03/2019).

Δείτε αναλυτικά τους ορισμούς:

Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΙΝΩΙΚΗ - ΠΑΝΟΜ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30 Παπαδάκης Φ., Ψαρράς Κ., Δασκαλάκης Ι.
2. ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30 Κώστας Κ., Παπαδάκης Μ., Μαστορίδης Δ.
3. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΤΥΛΙΣΟΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 15:30 Βασάκης Γ. Ε., Μαυρουδής Δ., Ελευθεράκης Σ.
4. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΓΟΡΤΥΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 17/03/19 15:30 Νικολακάκης Β., Δασκαλάκης Ι., Μαυραντωνάκης Α.
5. ΖΑΡΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ ΖΑΡΟΥ Κυριακή 17/03/19 15:30 Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Κώστας Κ.
6. ΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΟΡΟΣ ΒΟΡΡΩΝ Κυριακή 17/03/19 15:30 Βισκαδούρος Μ., Δρακουλάκης Κ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.
7. ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 15:30 Πατεμτζής Γ., Τσαμπουράκης Γ., Μαυρουδής Ι.
8. ΜΟΙΡΕΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 17/03/19 15:30 Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Φ., Καούρας Γ.

Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΛΙΝΤΟ - ΔΑΜΑΣΤΑ ΠΟΑ Σάββατο 16/03/19 15:30 Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Α., Μαυρουδής Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
10. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 16/03/19 15:30 Μάτσας Κ., Αδαμάκης Α. Θ., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
11. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30 Σπινάκης Ν., Κασαπάκης Α., Χανιωτάκης Χ.
12. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΣΗΜΙ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 17/03/19 15:30 Ζαφείρης Α., Κυριακόπουλος Κ., Μπλαβάκης Ε.
13. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 15:30 Ζερβάκης Ε. Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Περτσελάκης Γ.
14. ΡΟΥΒΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 17/03/19 15:30 Μαυραντωνάκης Ι., Σφακιανάκης Δ., Φανουράκη Μ.
15. ΔΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 15:30 Σαμιωτάκης Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ., Μερκουλίδης Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΒΟΝΗ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 16/03/19 15:30 Ζιουτος Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μισάι Δ.
17. ΠΗΓΑΣΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30 Γρηγοράκης Ι., Καρατζάς Γ., Καούρας Γ.
18. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 11:00 Σφακιανάκης Δ., Θέμελη Π., Σταυράκης Γ.
19. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΠΟΑ Κυριακή 17/03/19 11:00 Μαστορίδης Δ., Ζαχαριά Μ., Κλαμπατσέας Χ.
20. ΜΟΧΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΜΟΧΟΥ Κυριακή 17/03/19 15:30 Ρεμιδιανάκης Δ., Σπινάκης Ν., Χιωτέλης Κ.
21. ΕΘΝΙΚΟΣ - ΓΑΡΙΠΑ ΕΓΟΗ Κυριακή 17/03/19 15:30 Καρατζάς Γ., Μπεκιράκης Ι., Καζόγλου Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΡΑΥΚΟΣ - Ε.Γ.Ο.Η ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 16/03/19 15:30 Φερετζάκης Ν., Θέμελη Π., Μαθιουδάκης Β.
23. ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30 Μπαλίδης Α., Ρεμιδιανάκης Δ., Κλαμπατσέας Χ.
24. ΑΣΙΤΕΣ - ΟΦΑΜ ΑΣΙΤΩΝ Σάββατο 16/03/19 15:30 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σαμιωτάκης Ε., Καζόγλου Χ.
25. ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΕΓΟΗ Σάββατο 16/03/19 16:30 Σφακιανάκης Ε. Μ., Τσαμπουράκης Γ., Σίσκος Τ.
26. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 17/03/19 11:00 Ξυπάκης Γ., Σιγανού Γ., Μάτσας Κ.
27. ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΔΑΦΝΕΣ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Κυριακή 17/03/19 12:00 Κυριακόπουλος Κ., Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε.

Γ΄ Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΙΝΙ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30 Περτσελάκης Γ., Κατσογιάννης Η., Χιωτέλης Κ.
29. ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 17/03/19 11:00 Ψαρράς Κ., Γρηγοράκης Ι., Φαρσάρης Ε.
30. ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 17/03/19 15:30 Χριστουλάκης Ε., Μισάι Δ., Μπατζακάκη Β.
31. ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 17/03/19 15:30 Φερετζάκης Ν., Μπαλίδης Α., Σταυράκης Γ.
32. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ Κυριακή 17/03/19 16:00 Μοχιανάκης Α., Ζιουτος Κ., Σίσκος Τ.

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

News & Life: 

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Sport: 

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Marketing: 

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Τηλέφωνο: +30 2810 300 265