Πέμπτη, 27 Φεβρουαρίου 2020

Το πρόγραμμα της Basket League μέχρι και την 23η αγωνιστική

Παρασκευή, 14 Φεβρουαρίου 2020 11:34
Α1
Γράφτηκε από τον

Ο ΕΣΑΚΕ ανακοίνωσε την Τετάρτη το αναλυτικό πρόγραμμα της Basket League από τη 19η μέχρι την 23η αγωνιστική. Το πρωτάθλημα θα επαναρχίσει στις 22/2, ύστερα από διακοπή τριών εβδομάδων.

Αναλυτικά, το πρόγραμμα:

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22-2-2020

Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ

15:30

ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS – ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT

ΕΡΤ Sports live

ΣΑΒΒΑΤΟ 29-2-2020

Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

17:45

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ WINMASTERS – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΕΡΤ Sports live

Κ.Γ. ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ

15:00

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ - ΠΑΟΚ

Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 3

Κ.Γ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΚ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

15:30

ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS - ΑΡΗΣ

Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 2

Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ Δ.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

15:30

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SU CASA - ΑΕΚ

Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 2

ΟΑΚΑ

17:00

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ - ΛΑΡΙΣΑ

COSMOTE SPORT 4HD live

ΚΥΡΙΑΚΗ 1-3-2020

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ

17:00

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ AFFIDEA

ΕΡΤ Sports live

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7-3-2020

PAOK SPORTS ARENA

17:30

ΠΑΟΚ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ WINMASTERS

ΕΡΤ Sports live

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ

15:30

ΑΡΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ

Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 2

ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

15:30

ΛΑΡΙΣΑ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS

Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 4

OAKA

17:00

ΑΕΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ

COSMOTE SPORT 4HD live

ΔΑΚ Δ.ΤΟΦΑΛΟΣ

15:30

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS

Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 1

Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ

15:30

ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SU CASA

Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 3

ΚΥΡΙΑΚΗ 8-3-2020

Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ Δ. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

17:00

ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ AFFIDEA – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ

ΕΡΤ Sports live

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14-3-2020

Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

17:45

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ WINMASTERS – ΑΡΗΣ

ΕΡΤ Sports live

Κ.Γ. ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ

15:00

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ- ΛΑΡΙΣΑ

Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 4

Κ.Γ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΚ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

15:30

ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ AFFIDEA

Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 3

Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ

15:30

ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS - ΠΑΟΚ

Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 1

Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ Δ.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

15:30

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SU CASA - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 2

OAKA

17:00

ΑΕΚ - ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT

COSMOTE SPORT 4HD live

ΚΥΡΙΑΚΗ 15-3-2020

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ

19:00

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ

ΕΡΤ Sports live

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21-3-2020

ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

15:45

ΛΑΡΙΣΑ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ WINMASTERS

Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 2

Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ Δ.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

15:45

ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ AFFIDEA – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ

Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 4

Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ

15:45

ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT – ΗΡΑΚΛΗΣ

Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 3

PAOK SPORTS ARENA

15:45

ΠΑΟΚ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SU CASA

Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 1

ΔΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ

17:45

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ - ΑΕΚ

ΕΡΤ Sports live

ΚΥΡΙΑΚΗ 22-3-2020

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ

17:45

ΑΡΗΣ – ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS

ΕΡΤ 3

OAKA

17:00

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS

COSMOTE SPORT 4HD live

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-3-2020

Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

15:45

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ WINMASTERS- ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ AFFIDEA

Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 3

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ

15:30

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS

Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 2

Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ

15:30

ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS - ΛΑΡΙΣΑ

Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 4

Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ Δ.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

17:45

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SU CASA – ΑΡΗΣ

ΕΡΤ Sports live

ΟΑΚΑ

19:00

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ

COSMOTE SPORT 4HD live

Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ

15:45

ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

Basket League Show / ΕΡΤ PLAY 1

ΔΕΥΤΕΡΑ 30-3-2020

Κ.Γ. ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ

16:00

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ

ΕΡΤ Sports live

FacebookTwitterΠερισσότερα...

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)